Пилоточка 125/13/3/2/32 Стандарт
648 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: SP-AKP125/13/3/2/32100%
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Полтавский алмазный завод |
| Страна производитель | Украина |
| Материал круга | Алмаз |
| Толщина | 2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Назначение | Заточування |
| Обработка материала | Вуглецеві та леговані сталі.Твердосплавні матеріали (кобальт, вольфрам).Кераміка.Скло та камінь.Пластмаси.Латунь, мідь. |
| Посадочный диаметр | 32 мм |
| Зернистость | 160/125 |
| Твердость | 3 мм |
Алмазний круг пилоточка
Алмазні заточні круги,пилоточки, використовуються для обробки та заточування різноманітних матеріалів, що мають високу твердість. Ці круги, виготовлені з алмазних частинок, є незамінними для роботи з матеріалами, які важко обробляються стандартними абразивними матеріалами. Вибір між 100% алмазною насипкою та 50% базисною залежить від конкретних вимог до обробки. Якщо необхідно працювати з дуже твердими матеріалами або за великими навантаженнями, варто обрати 100% алмазні круги. Для менш складних завдань або для економії витрат можна вибрати базисні круги з 50% алмазною насипкою.
Заточування свердел, фрез, різців, токарних інструментів, пильних лез.
Алмазні круги ефективно обробляють тверді сплави, в тому числі вольфрамові карбіди, сталь з високим вмістом легуючих елементів.
Завдяки своїй високій твердості, алмазні круги використовуються для обробки скляних та керамічних поверхонь, що дозволяє досягти високої точності та чистоти поверхні.
- Цена: 648 ₴
