Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Головка |
| Тип профілю | Циліндричний |
| Область застосування | Сталь, Алюміній, Мідь, Нержавіюча сталь, Дерево, Загартована сталь, Графіт, Пластик, Кераміка |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота робочої частини | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 10 мм |
| Діаметр хвостовика | 3 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Обробка матеріалу | Сталь, Нержавіюча сталь, Скло, Пластик, Метал |
| Матеріал | Вулканіт |
| Висота | 20 мм |
| Тип оброблення | Шліфування |
| Діаметр посадкового штоку | 3 мм |
Насадка вулканітова конічна
Ця насадка виготовлена з вулканітового матеріалу, який дуже міцний і стійкий до високих температур. Вона має циліндричну форму і доступна в кількох розмірах: 10 мм, 8 мм, 6 мм, 5 мм, 4 мм.
Використовується для обробки різних матеріалів: металу, дерева та пластику. Ідеально підходить для шліфування та полірування.
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 ₴

