Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Klingspor |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Внешний диаметр | 100 мм |
| Назначение | Шлифование |
| Обработка материала | Нержавіюча сталь.Вуглецева сталь.Алюміній.Мідь, латунь.Пластик.Дерево. |
| Посадочный диаметр | 19 мм |
| Высота | 100 мм |
| Зернистость | Р100 |
Барабан шліфувальний Scotch-Brite з абразивом 100×100×19 мм.
Циліндричний шліфувальний барабан із нетканого волокна з вбудованим абразивним прошарком (наждачне зерно). Використовується для обробки металевих, пластикових та дерев’яних поверхонь.
Вирівнювання поверхні.
Усунення дрібних дефектів.
Сатинування металу з помітною текстурою.
Підготовка перед фарбуванням або поліруванням.
Розмір:
Діаметр: 100 мм..
Ширина: 100 мм.
Посадковий отвір: 19 мм.
P100 – середнє зерно
Оброблювані матеріали:
Нержавіюча сталь.
Вуглецева сталь.
Алюміній.
Мідь, латунь.
Пластик.
Дерево.
Информация для заказа
- Цена: 1 100 ₴

