Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Заточний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь, Алюміній, Графіт, Абразив, Сталь, Латунь, Залізобетон, Керамограніт, Шпаклівка, Металопластик |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію (ALOX) |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Посадковий діаметр | 32 мм |
Шліфувальні круги 14А сірі
Шліфувальні круги марки 14А — це абразивні інструменти, виготовлені на основі електрокорунду нормального.
Вони призначені для зовнішнього та внутрішнього шліфування різних металів, включаючи сталь середньої твердості, чавун, кольорові метали.
У нас ви знайдете інструмент, який відповідає вашим потребам у точності обробки.
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴

