Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Общие | |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Обработка материала | Сталь, метал |
| Посадочный диаметр | 32 мм |
| Материал круга | Оксид алюмінію нормальний |
| Вид обработки | Шліфування, заточка |
| Толщина | 13 мм |
Тарілка шліфувальна 14А
Шліфувальні тарілки — це абразивні інструменти у формі диска або тарілки, які використовуються для обробки поверхонь шляхом шліфування. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів і з різними видами абразивного покриття.
Пропонуємо Вам шліфувальну тарілку оксид алюмінія нормального для роботи з металами, сталевими поверхнями.
Информация для заказа
- Цена: 170 ₴

