Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид обробки | Шліфування |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Обробка матеріалу | Інструментальна сталь, .метал, неметалічні поверхні |
| Посадковий діаметр | 6 мм |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію нормальний |
| Товщина | 5 мм |
Шліфувальні круги 14А сірі
Електрокорунд є дуже твердим і стійким матеріалом, і використовується для обробки різноманітних поверхонь.
Керамічна зв'язка в шліфувальних кругах використовується для забезпечення стабільності та ефективності шліфування.
Ми пропонуємо абразивні кола з нормального електрокорунду 14А в широкому асортименті.
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴

