Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Сталь |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію (ALOX) |
| Діаметр зовнішній | 80 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Посадковий діаметр | 20 мм |
Шліфувальні круги 14А сірі
Магазин Шліфпрайд пропонує вам абразивні кола з нормального електрокорунду 14А в широкому асортименті.
Електрокорунд є дуже твердим і стійким матеріалом, і використовується для обробки різноманітних поверхонь.
Керамічна зв'язка в шліфувальних кругах використовується для забезпечення стабільності та ефективності шліфування.
Зовнішній діаметр - 80 мм, ширина - 20 мм, внутрішній діаметр - 20 мм.
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 ₴

