Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Абразив, Сталь |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію (ALOX) |
| Діаметр зовнішній | 100 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Посадковий діаметр | 20 мм |
Шліфувальні круги 14А сірі
Пропонуємо вам великий асортимент абразивних кругів в нашому магазині Шліфпрайд.
Розмір круга :
зовнішній діаметр - 100;
ширина - 20;
посадковий отвір - 20мм.
Сірий колір корунду зазвичай залежить від його хімічного складу та вмісту домішок. Основний компонент корунду — це оксид алюмінію (Al2O3). Однак сірий колір може виникати через наявність різних домішок або інтерполіморфних структурних форм.
У нас ви знайдете інструмент, який відповідає вашим потребам у точності обробки.
Інформація для замовлення
- Ціна: 128 ₴

