Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Алюміній, Сталь |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію (ALOX) |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 32 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 125 мм |
| Посадковий діаметр | 32 мм |
Шліфувальні круги 14А сірі
Пропонуємо вам в нашому магазині Шліфпрайд наждачні круги 14А — це абразивні інструменти, виготовлені на основі електрокорунду нормального. Вони призначені для зовнішнього та внутрішнього шліфування різних металів, включаючи сталь середньої твердості, чавун, кольорові метали.
Розмір круга :
зовнішній діаметр - 125 мм;
товщина - 32 мм;
посадковий отвір - 32 мм.
Звертайтесь, ми допоможемо вам з вибором кругу.
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴

