Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Область застосування | Сталь, Метал, Алюміній, Чавун, Латунь, Пластик, Абразив |
| Матеріал | Алюмінію оксид |
| Загальні | |
| Діаметр | 150 мм |
| Висота | 4 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Обробка матеріалу | Метал, інструментальна сталь, сталь |
| Посадковий діаметр | 32 мм |
| Матеріал кола | Оксид алюмінія нормальний |
| Тип оброблення | Шліфування |
| Товщина | 4 мм |
| Стан | Нове |
| Країна виробник | України |
Шліфувальні круги 14А сірі
Пропонуємо в нашому магазині Шліфпрайд вам абразивні круги марки 14А — це абразивні інструменти, виготовлені на основі електрокорунду нормального. Вони призначені для зовнішнього та внутрішнього шліфування різних металів, включаючи сталь середньої твердості, чавун, кольорові метали.
Розмір круга:
-зовнішній діаметр 150 мм;
-товщина 4 мм;
-посадковий отвір 32 мм.
У нас ви знайдете інструмент, який відповідає вашим потребам у точності обробки.
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 ₴

