Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Абразив, Сталь, Пластик |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію (ALOX) |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.7 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Посадковий діаметр | 12,7 мм |
| Тип оброблення | Шліфування |
Шліфувальні круги 14А сірі
Шліфувальні круги марки 14А — це абразивні інструменти, виготовлені на основі електрокорунду нормального. Вони призначені для зовнішнього та внутрішнього шліфування різних металів, включаючи сталь середньої твердості, чавун, кольорові метали.
Керамічна зв'язка в шліфувальних кругах використовується для забезпечення стабільності та ефективності шліфування.
У нас в магазині Шліфпрайд ви знайдете інструмент, який відповідає вашим потребам у точності обробки.
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴

