Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Зачисний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Загартована сталь, Алюміній, Абразив, Сталь |
| Вид обробки | Шліфування, Зачистний |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію (ALOX), Бакелітова зв'язка |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Зернистість | 22 |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Посадковий діаметр | 32 мм |
| Тип оброблення | Шліфування, обдирка |
Шліфувальні круги 14А сірі на бакелітовій зв'язці
Обдирний круг — це тип шліфувального круга, призначений для грубої (чорнової) обробки матеріалу, тобто швидкого зняття великого шару металу, окалин, задирок, литникових залишків тощо. Його використовують на початковому етапі обробки перед чистовим шліфуванням або поліруванням металів, дерева, пластику, кераміки та інших матеріалів. Шліфувальні кола на бакелітовій зв'язці добре підходять для широкого спектру завдань, включаючи грубе та фінішне шліфування, різання, формування та полірування.
У нас в магазині Шліфпрайд ви знайдете інструмент, який відповідає вашим потребам у точності обробки.
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴

