Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Мідь, Алюміній, Камінь, Абразив, Сталь |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію (ALOX) |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Зернистість | 150 |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Посадковий діаметр | 32 мм |
Шліфувальні круги 14А сірі
Шліфувальні круги з електрокорунду нормального на бакелітовій зв’язці — це ефективний, недорогий та широко застосовуваний інструмент для шліфування сталі та інших металів середньої твердості. Завдяки своїм властивостям вони ідеально підходять для масового виробництва та побутових потреб у металообробці.
Керамічна зв'язка в шліфувальних кругах використовується для забезпечення стабільності та ефективності шліфування.
Розмір 150 мм, посадка - 32 мм, товщина - 20 мм.
Зерно: F150
У нас в магазині Шліфпрайд ви знайдете інструмент, який відповідає вашим потребам у точності обробки.
Інформація для замовлення
- Ціна: 356 ₴

