Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Алюміній, Камінь, Абразив, Сталь |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію (ALOX) |
| Діаметр зовнішній | 175 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 175 мм |
| Посадковий діаметр | 32 мм |
| Матеріал | Електрокорунд нормальний 14А |
| Тип оброблення | Шліфування |
Шліфувальні круги 14А сірі
Електрокорунд нормальний (абразивний корунд) є типом абразиву, що використовується для виготовлення шліфувальних і полірувальних матеріалів, таких як шліфувальні круги. Він виготовляється шляхом плавлення корунду або бокситу при високих температурах. Електрокорунд є твердим і стійким матеріалом, і використовується для обробки різноманітних поверхонь: металу, сталі.
Керамічна зв'язка в шліфувальних кругах використовується для забезпечення стабільності та ефективності шліфування.
В магазині Шліфпрайд знайдете інструмент, який відповідає вашим потребам у точності обробки.
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴

