Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Алюміній, Абразив, Сталь |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію (ALOX) |
| Діаметр зовнішній | 175 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Зернистість | 150 |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 175 мм |
| Посадковий діаметр | 32 мм |
Шліфувальні круги 14А сірі
Шліфувальні круги марки 14А — це абразивні інструменти, виготовлені на основі електрокорунду нормального. Вони призначені для зовнішнього та внутрішнього шліфування різних металів, включаючи сталь середньої твердості, чавун, кольорові метали.
Керамічна зв'язка в шліфувальних кругах використовується для забезпечення стабільності та ефективності шліфування.
Розмір круга :
зовнішній діаметр - 175мм,
товщина - 16 мм
посадковий отвір - 35 мм,
зерно - 150.
В магазині Шліфпрайд ви знайдете інструмент, який відповідає вашим потребам у точності обробки.
Інформація для замовлення
- Ціна: 377 ₴

