Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Мідь, Алюміній, Камінь, Абразив, Сталь, Фарба |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію (ALOX) |
| Діаметр зовнішній | 200 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 32 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 200 мм |
| Посадковий діаметр | 32 мм |
Шліфувальні круги 14А сірі
Шліфувальні круги марки 14А — це абразивні інструменти, виготовлені на основі електрокорунду нормального. Вони призначені для зовнішнього та внутрішнього шліфування різних металів, включаючи сталь середньої твердості, чавун, кольорові метали.
Основний компонент корунду — це оксид алюмінію. Однак сірий колір може виникати через наявність різних домішок або інтерполіморфних структурних форм.
Керамічна зв'язка в шліфувальних кругах використовується для забезпечення стабільності та ефективності шліфування.
У нас ви знайдете інструмент, який відповідає вашим потребам у точності обробки.
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴

