Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Мідь, Алюміній, Сталь, Латунь |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію (ALOX) |
| Діаметр зовнішній | 400 мм |
| Діаметр внутрішній | 203 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 400 мм |
| Посадковий діаметр | 203 мм |
Шліфувальні круги 14А сірі
Розмір круга :
зовнішній діаметр - 400 мм
товщина - 40 мм
посадковий отвір - 203 мм.
Шліфувальні круги марки 14А — це абразивні інструменти, виготовлені на основі електрокорунду нормального. Вони призначені для зовнішнього та внутрішнього шліфування різних металів, включаючи сталь середньої твердості, чавун, кольорові метали.
Керамічна зв'язка в шліфувальних кругах використовується для забезпечення стабільності та ефективності шліфування.
У нас ви знайдете інструмент, який відповідає вашим потребам у точності обробки.
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴

