Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Мідь, Алюміній, Абразив, Сталь, Пластик, Фарба |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію (ALOX) |
| Діаметр зовнішній | 300 мм |
| Діаметр внутрішній | 127 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Зернистість | 80 |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Посадковий діаметр | 127 мм |
Шліфувальні круги 14А сірі
В магазині Шліфпрайд великий асортимнт шліфувальних кругів марки 14А — це абразивні інструменти, виготовлені на основі електрокорунду нормального. Вони призначені для зовнішнього та внутрішнього шліфування різних металів, включаючи сталь середньої твердості, чавун, кольорові метали.
Основний компонент корунду — це оксид алюмінію.
Керамічна зв'язка в шліфувальних кругах використовується для забезпечення стабільності та ефективності шліфування.
Завдяки своїм властивостям електрокорундові шліфувальні кола діаметром 300 мм є надійним інструментом для великосерійного виробництва та інтенсивних ремонтних робіт. У нас ви знайдете інструмент, який відповідає вашим потребам у точності обробки.
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴

