Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Заточний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь, Алюміній, Камінь, Сталь, Латунь, Тверда деревина, Оргскло, Металопластик |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію (ALOX) |
| Діаметр зовнішній | 80 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Посадковий діаметр | 20 мм |
Шліфувальні круги 25А
Шліфувальні круги з електрокорунду є універсальними і надійними інструментами для широкого спектру завдань з обробки поверхонь.
Розмір круга:
зовнішній діаметр - 80 мм;
висота - 20 мм;
посадковий отвір - 20 мм.
Замовляйте шліфувальні круги з електрокорунду в нашому магазині "Шліфпрайд" вже сьогодні і переконайтесь у їх відмінних властивостях!
За додатковою інформацією звертайтеся до наших менеджерів.
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴

