Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид обробки | Шліфування |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 175 мм |
| Обробка матеріалу | Метал, інструментальна сталь, нержавіюча сталь |
| Посадковий діаметр | 32 мм |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію |
| Товщина | 16 мм |
Електрокорундові шліфувальні круги 25А
Шліфувальні круги з електрокорунду є універсальними і надійними інструментами для широкого спектру завдань з обробки поверхонь.
Замовляйте шліфувальні круги з електрокорунду в нашому магазині "Шліфпрайд" вже сьогодні і переконайтесь у їх відмінних властивостях! За додатковою інформацією звертайтеся до наших менеджерів.
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴

