Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Заточний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь, Алюміній, Абразив, Сталь, Керамограніт, Піщаник |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Електрокорунд |
| Діаметр зовнішній | 250 мм |
| Діаметр внутрішній | 76 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 250 мм |
| Посадковий діаметр | 76 мм |
Шліфувальні круги 25А
Шліфувальні круги з електрокорунду є універсальними і надійними інструментами для широкого спектру завдань з обробки поверхонь.
Розмір круга:
-зовнішній діаметр - 250 мм;
-товщина - 40 мм;
посадковий отвір - 76.
Замовляйте шліфувальні круги з електрокорунду в нашому магазині "Шліфпрайд" вже сьогодні і переконайтесь у їх відмінних властивостях! За додатковою інформацією звертайтеся до наших менеджерів.
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴

