Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Заточний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Загартована сталь, Мідь, Кераміка, Сталь, Латунь, Хром, Оргскло, Металопластик, Скло |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Електрокорунд хром-титанистий |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 125 мм |
| Посадковий діаметр | 32 мм |
Шліфувальні кола з хромтитану
Хром і титан додають міцність і зносостійкість до абразивного матеріалу. Це дозволяє шліфувальним кругам ефективно обробляти тверді і крихкі матеріали.
Використовуються для шліфування і полірування різних металів, таких як сталь, чавун, і сплави з високим вмістом титану.Підходять для обробки деталей з титанових сплавів і інших високотехнологічних, високолегованих матеріалів.
Магазин "Шліфпрайд" пропонує Вам широкий вибір для купівлі шліфувальних кругів з хромтитаном та гарантує якість, надійність і професійний підхід до обслуговування клієнтів, що дозволяє знайти продукт для будь-якого застосування.
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴

