Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Головка |
| Тип профілю | Циліндричний |
| Область застосування | Сталь, Чавун, Алюміній, Нержавіюча сталь, Плитка, Абразив |
| Матеріал | Електрокорунд |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота робочої частини | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Обробка матеріалу | Металеві сплави, інструментальна сталь, чавун |
| Висота | 40 мм |
| Тип оброблення | Шліфування |
| Діаметр посадкового штоку | 6 мм |
Головки шліфувальні
на бакелітовій зв'язці
Магазин "Шліфпрайд" пропонує Вам абразивні головки з електрокорунду нормального на бакелітовій зв'язці.
Добре підходять для обробки металів і сплавів, інструментальної сталі,чавуну, алюмінію.
Насадки можуть бути різних розмірів, що вплине на область обробки та швидкість шліфування.
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 ₴

