Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Головка |
| Тип профілю | Циліндричний |
| Область застосування | Сталь, Чавун, Алюміній, Нержавіюча сталь, Дерево, Кераміка, Абразив |
| Матеріал | Електрокорунд |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Тип зв'язки | Керамічна |
| Загальні | |
| Висота робочої частини | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 10 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Обробка матеріалу | Метал, сталь, алюміній |
| Посадковий діаметр | 6 мм |
| Тип оброблення | Шліфування |
| Товщина | 32 мм |
Головки шліфувальні
Магазин "Шліфпрайд" пропонує Вам абразивні головки з електрокорунду нормального.
Добре підходять для обробки металів і сплавів, інструментальної сталі.
Циліндрична форма- шліфування плоских і прямолінійних поверхонь, а також для обробки внутрішніх і зовнішніх діаметрів.
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 ₴

