Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Головка |
| Тип профілю | Снарядний |
| Область застосування | Сталь, Чавун, Нержавіюча сталь, Дерево, Загартована сталь, Камінь, Абразив |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Тип зв'язки | Керамічна |
| Загальні | |
| Висота робочої частини | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 6 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Обробка матеріалу | Легована сталь, металеві сплави, чавун |
| Матеріал | Хромтитан |
| Висота | 25 мм |
| Тип оброблення | Шліфування |
Головки шліфувальні 92А хром-титан
Для обробки металевих поверхонь, таких як сталь, чавун і сплави, які потребують високої точності та тривалого терміну служби інструмента.
Магазин "Шліфпрайд" стане вашим надійним партнером у виборі та закупівлі шліфувальних інструментів.
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 ₴

