Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Головка |
| Тип профілю | Циліндричний |
| Область застосування | Сталь, Чавун, Загартована сталь, Камінь, Плитка, Скло, Пластик, Граніт, Абразив, Кераміка |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Тип зв'язки | Бакелітова |
| Загальні | |
| Висота робочої частини | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 25 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Обробка матеріалу | Алюміній, чавун |
| Матеріал | Оксид алюмінію на бакелітовій зв'язці |
| Висота | 32 мм |
| Тип оброблення | Шліфування |
| Діаметр посадкового штоку | 6 мм |
Шліфувальні головки 25А
на бакелітовій зв'язці
Оксид алюмінію на бакелітовій зв'язці підходить для шліфування металів, таких як сталь, чавун, сплави, де потрібна висока точність і довговічність інструмента.
Замовити шліфувальні головки ви можете в нашому магазині "Шліфпрайд".
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 ₴

