Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип оброблення | Шліфування, заточка |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію нормальний |
| Обробка матеріалу | Метал, інструментальна сталь |
| Посадковий діаметр | 32 мм |
| Товщина | 16 мм |
Тарілка шліфувальна
Шліфувальні тарілки — це абразивні інструменти у формі диска або тарілки, які використовуються для обробки поверхонь шляхом шліфування. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів і з різними видами абразивного покриття.
Використовують для обробки металевих поверхонь, заточки інстументальних сталей.
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴

