Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип оброблення | Шліфування |
| Зовнішній діаметр | 125 мм |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію |
| Обробка матеріалу | Мідь, нержавіюча сталь, чавун |
| Посадковий діаметр | 32 мм |
| Стан | Нове |
| Товщина | 13 мм |
Тарілка шліфувальна 25А
Шліфувальні тарілки — це абразивні інструменти у формі диска або тарілки, які використовуються для обробки поверхонь шляхом шліфування. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів і з різними видами абразивного покриття.
Використовують для оброблення металу, нержавіючої сталі, загартованої сталі, міді, алюмінію.
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴

