Шліфувальний круг 64С 150/6/32 F150
330 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SP-PP64C150/6/32F150
Шліфувальний круг 64С 150/6/32 F150В наявності
330 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Заточний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Загартована сталь, Камінь, Бетон, Абразив, Сталь, Латунь, Хром, Залізобетон, Штучний камінь |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Карбід кремнію зелений 64стебла селери |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Посадковий діаметр | 32 мм |
Круги шліфувальні 64С
Круги з карбіду кремнію — це абразивні інструменти, виготовлені з карбіду кремнію, які використовуються для шліфування і обробки різних матеріалів- побідит (заточення різців, напайок, сокири та інших твердих сплавів).
Магазин "Шліфпрайд" пропонує великий асортимент шліфувальних кругів для різних потреб і типів обробки. Ми допоможемо вам підібрати ідеальний круг відповідно до ваших вимог.
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴
