Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Заточний |
| Обробка матеріалу | Чавун, Загартована сталь, Графіт, Камінь, Бетон, Граніт, Абразив, Сталь, Латунь, Хром, Газобетон, Залізобетон, Мармур, Ракушняк, Металопластик |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Карбід кремнію зелений 64стебла селери |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Посадковий діаметр | 32 мм |
Круги шліфувальні 64С
Круги з карбіду кремнію — це абразивні інструменти, виготовлені з карбіду кремнію, які використовуються для шліфування і обробки різних матеріалів: побідит (заточення різців, напайок, сокири та інших твердих сплавів).
Магазин "Шліфпрайд" пропонує великий асортимент шліфувальних кругів для різних потреб і типів обробки. Ми допоможемо вам підібрати ідеальний круг відповідно до ваших вимог.
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴

