Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Основные | |
| Стан | Нове |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Посадковий діаметр | 20 мм |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію |
| Тип оброблення | Заточка, шліфування |
| Товщина | 40 мм |
Чашка шліфувальна конічна 25А
Пропонуємо вам чашку конічну в нашому магазині Шліфпрайд з білого електрокорунду, яка може бути використана як заточувальний інструмент, так і для шліфувальних робіт для оброблення різних порід сталі.
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴

