Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чашка |
| Тип профілю | Зворотний конус |
| Область застосування | Сталь, Чавун, Латунь, Бронза, Загартована сталь, Кераміка, Абразив |
| Матеріал | Електрокорунд |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота робочої частини | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Посадковий діаметр | 32 мм |
| Матеріал кола | Електрокорунд |
| Тип оброблення | Шліфування |
| Товщина | 50 мм |
Чашка шліфувальна конічна 25А
Магазин Шліфпрайд пропонує вам чашку циліндричну з білого електрокорунду, яка може бути використана як заточувальний інструмент, так і для шліфувальних робіт з різної сталі.
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴

