Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чашка |
| Тип профілю | Грибоподібний |
| Область застосування | Сталь, Чавун, Алюміній, Мідь, Латунь, Бронза, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Плитка, Граніт, Кераміка, Абразив |
| Матеріал | Карбід кремнію |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота робочої частини | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Обробка матеріалу | Побідит, загартовані сталі |
| Посадковий діаметр | 32 мм |
| Зернистість | На пітінню |
| Тип оброблення | Шліфування |
| Товщина | 50 мм |
| Твердість | На пітінню |
Чашка конічна 64С карбід кремнію
Круги з карбіду кремнію добре підходять для шліфування таких металів, як чавун і м’які метали. Вони також використовуються для обробки сплавів, які можуть бути занадто твердими для традиційних абразивів. Завдяки своїй формі підійдуть для шліфування кутових та конічних форм.
Магазин "Шліфпрайд" пропонує великий асортимент шліфувальних кругів для різних потреб і типів обробки. Ми допоможемо вам підібрати ідеальний круг відповідно до ваших вимог.
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴

