Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чашка |
| Тип профілю | Циліндричний |
| Область застосування | Сталь, Чавун, Латунь, Загартована сталь, Графіт, Камінь, Граніт, Абразив |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота робочої частини | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Обробка матеріалу | Сталь, чавун, титанові сплави |
| Посадковий діаметр | 20 мм |
| Матеріал | Хромтитан |
| Тип оброблення | Шліфування |
| Товщина | 50 мм |
Шліфувальна чашка 92А циліндрична
Цей тип шліфувальної чашки має циліндричну форму, що робить його підходящим для обробки плоских або невеликих криволінійних поверхонь.
Пропонуємо вам чашку зовнішній діаметр- 100 мм, висота - 50 мм, посадковий діаметр - 20 мм.
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴

