Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чашка |
| Тип профілю | Циліндричний |
| Область застосування | Сталь, Чавун, Алюміній, Бронза, Нержавіюча сталь, Дерево, Загартована сталь, Скло, Кераміка, Граніт, Абразив |
| Матеріал | Карбід кремнію |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота робочої частини | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Обробка матеріалу | Подідит, метал, чавун, кераміка |
| Посадковий діаметр | 32 мм |
| Зернистість | На пітінню |
| Тип оброблення | Шліфування |
| Товщина | 80 мм |
| Твердість | На пітінню |
Шліфувальна чашка 64С
карбід кремнію
Цей тип шліфувальної чашки має циліндричну форму, що робить його підходящим для обробки плоских або невеликих криволінійних поверхонь.
Пропонуємо вам чашку зовнішній діаметр - 150 мм, посадковий - 32 мм, висота - 80 мм.
Карбід кремнію (SiC) — це надзвичайно твердий і зносостійкий матеріал, який забезпечує ефективну обробку матеріалів, особливо твердих і крихких.
Інформація для замовлення
- Ціна: 635 ₴

