Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип оброблення | Шліфування, заточування |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію (електрокорунд) |
| Обробка матеріалу | Інструментальна сталь, метал |
| Посадковий діаметр | 32 мм |
| Товщина | 8 мм |
Шліфувальна тарілка 14А скос
Шліфувальні тарілки зі скосом є універсальними інструментами, які дозволяють виконувати широкий спектр обробки матеріалів з високою точністю і ефективністю.
Скос по краях допомагає краще доступати до важкодоступних місць і кутів, що є особливо корисним при шліфуванні деталей з внутрішніми або зовнішніми кутами.
Використовують для інструментальної сталі, заточування пилок по дереву без напайок.
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴

