Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип оброблення | Заточування, шліфування |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Обробка матеріалу | Тверді сплави |
| Посадковий діаметр | 32 мм |
| Стан | Нове |
| Товщина | 8 мм |
Заточні тарілки 64С
Шліфувальний круг в формі тарілки-скоса з карбід кремнію зеленого 64С дозволяє виконувати якісну заточку дискових пил по дереву з напайками з твердих сплавів.
Тарілчастий круг має такі розміри:
- зовнішній діаметр 150 мм;
- внутрішній діаметр 32 мм;
-висота 8 мм.
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴

