Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Карбід кремнію |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип оброблення | Заточування, шліфування |
| Зовнішній діаметр | 175 мм |
| Обробка матеріалу | Тверді сплави |
| Посадковий діаметр | 32 мм |
| Товщина | 8 мм |
Заточний шліфувальний круг 64С.
Пропонуємо вам шліфувальний круг у вигляді тарілки-скоса, що виготовлений з карбід кремнію . Використовують для заточки дискових, ручних пил по дереву з напайками з твердих сплавів.
Тарілчастий круг має такі розміри:
- зовнішній діаметр 175 мм;
- внутрішній діаметр 32 мм
-висота 8 мм.
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴

