Диск заточний 105/4.8/22 для пил, ланцюгів
120 ₴
- В наявності
- Код: SP-ZATOCKA PYL 105/4.8/22
Диск заточний 105/4.8/22 для пил, ланцюгівВ наявності
120 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина | 4.8 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Обробка матеріалу | Заточування пил, ланців |
| Посадковий діаметр | 10 мм |
| Матеріал кола | Хромтитанистий електрокорунд |
| Тип оброблення | Заточування |
Круг для заточування ланців, елекропил
Круги для заточування пил, ланцюгів з електрокорунду хромтитанистого — це специфічний тип інструментів, що використовуються для точного і ефективного заточування ріжучих частин.
Електрокорунд хромтитанистий — це спеціальний вид абразивного матеріалу, який виготовляється шляхом спікання корунду з додаванням хрому та титану. Цей матеріал має високу твердість і зносостійкість, що робить його ідеальним для обробки твердих металів.
Завдяки гострим і стійким абразивним часткам, круги забезпечують швидке і ефективне заточування ріжучих інструментів, таких як пилки і ланцюги.Якщо у вас є конкретні питання або потреби, не соромтеся звертатися ми радо дпопоможемо Вам!
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴
