Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина: | 25 мм |
| Зернистість | Р80 |
| Матеріал | Оксид алюмінію |
| Обробка матеріалу | Сталь |
| Призначення | Заточування ножів |
| Ширина | 8 мм |
Заточувальний брусок з електрокорунду
Заточувальні бруски з електрокорунду білого є універсальними і ефективними для досягнення високоякісної заточки інструментів, як в промислових умовах, так і в домашніх.
Бруски з електрокорунду можна використовувати без води. Проте, в деяких випадках, особливо при обробці особливо твердих металів або для запобігання перегріву інструмента, використання води може бути корисним і необхідним.
Р80 є крупним зерном,яке здатне швидко знімати матеріал. Це робить його ефективним для обробки грубих поверхонь. Зазвичай використовується для початкового формування або вирівнювання поверхонь.
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴

