Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 150 мм |
| Зернистість | Р180 |
| Матеріал | Оксид алюмінію |
| Обробка матеріалу | Сталь, метал |
| Призначення | Заточування ножів, інструментів |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 80 мм |
Заточувальний брусок з білого електрокорунду
Заточувальні бруски з електрокорунду білого є універсальними і ефективними для досягнення високоякісної заточки інструментів, як в промислових умовах, так і в домашніх.
Бруски з електрокорунду можна використовувати без води. Проте, в деяких випадках, особливо при обробці особливо твердих металів або для запобігання перегріву інструмента, використання води може бути корисним і необхідним.
Брусок з 180 гріт є дуже корисним для досягнення гладкої поверхні на проміжних етапах обробки, забезпечуючи високу якість підготовки перед переходом до фінішної обробки.
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴

