Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 150 мм |
| Зернистість | Р240 |
| Матеріал | Оксид алюмінію |
| Обробка матеріалу | Сталь, легована сталь, метал |
| Призначення | Заточування ножів та інших ріжучих інструментів |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 10 мм |
Брусок заточувальний
Заточувальні бруски з електрокорунду білого є універсальними і ефективними для досягнення високоякісної заточки інструментів, як в промислових умовах, так і в домашніх.
Бруски з електрокорунду можна використовувати без води. Проте, в деяких випадках, особливо при обробці особливо твердих металів або для запобігання перегріву інструмента, використання води може бути корисним і необхідним.
Брусок з зернистістю 240 гріт є досить тонким абразивом, який зазвичай використовується для тонкої обробки та підготовки поверхні до фінішної обробки.
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴

