Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 200 мм |
| Матеріал | Електрокорунд білий |
| Обробка матеріалу | Сталь, метал, нержавіюча сталь |
| Призначення | Заточування ножів, манікюрного, садового інструменту, ковзанів. |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 50 мм |
Заточувальний брусок
120 гріт відноситься до середньо-грубої зернистості. Зерна абразиву у брусках з таким грітом середнього розміру, що дозволяє знімати помірну кількість матеріалу та усувати видимі дефекти на поверхні.
Цей брусок підходить для середніх етапів обробки, коли потрібно досягти рівної поверхні або підготувати її до подальшої обробки.
Завдяки своєму розміру, брусок підходить для заточування інструментів, таких як ножі, стамески, і інші ріжучі інструменти. Ширина дозволяє обробляти великі поверхні або кромки.
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴

