| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 200 мм |
| Матеріал | Оксид алюмінію |
| Обробка матеріалу | Тверда сталь, нержавіюча сталь, метал, дерево |
| Призначення | Заточування ріжучого інструменту |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 50 мм |
Заточувальний брусок
Заточувальний камінь з абразивним зерном 800гріт. Зазвичай вважається кінцевим середнім рівнем абразивності, який використовують на стадії долаття і фінішної заточки інструментів.
Ідеально підходить для ріжучих інструментів:
-кухонних ножів,
-ножів для мисливства,
-для ножів, що використовуються в побуті чи на роботі,
-ножиць,
-стамескок,
-різців та інші інструменти, які потребують загальної обробки і точного заточування,
-механічні інструменти:включаючи свердла, леза та інші інструменти, які потребують поліпшення гостроти та форми.
Для кращого результату замочіть брусок у воді на 10-15 хвилин. Це допоможе зменшити теплову деформацію та забезпечить краще заточування.
Дотримуйтесь постійного кута при заточуванні інструмента. Для ножів цей кут зазвичай становить від 15 до 20 градусів.
- Ціна: 300 ₴

