Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 150 мм |
| Матеріал | Оксид алюмінію |
| Обробка матеріалу | Загартована сталь, нержавіюча сталь, метал, дерево |
| Призначення | Заточування ножиць, різців. Оброблення дерева |
| Товщина | 13 мм |
| Ширина | 13 мм |
Заточувальний брусок
100 гріт відноситься до середньо-грубої зернистості. Зерна абразиву у брусках з таким грітом середнього розміру, що дозволяє знімати помірну кількість матеріалу та усувати видимі дефекти на поверхні.
Цей брусок підходить для середніх етапів обробки, коли потрібно досягти рівної поверхні або підготувати її до подальшої обробки.
Завдяки своєму розміру, брусок підходить для заточування інструментів, таких як ножі, стамески, і інші ріжучі інструменти.
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴

