Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Norton |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 150 мм |
| Матеріал | Оксид алюмінію |
| Обробка матеріалу | Сталь, метал, дерево |
| Призначення | Заточування ріжучих інструментів |
| Товщина | 25 мм |
| Ширина | 25 мм |
Заточувальний брусок
Брусок з 400 grit використовується для тонкої обробки інструментів і матеріалів після попередніх етапів обробки, забезпечуючи гладкість і чистоту поверхні. Це часто останній етап перед поліруванням або використанням для остаточного фінішу.
Ідеально підходить для делікатних або чутливих матеріалів, де важлива висока якість обробки без створення нових дефектів.
Ідеально підходить для ріжучих інструментів
-кухонних ножів,
-ножів для мисливства,
-для ножів, що використовуються в побуті чи на роботі,
-ножиць,
-стамескок,
-різців та інші інструменти, які потребують загальної обробки і точного заточування,
-механічні інструменти:включаючи свердла, леза та інші інструменти, які потребують поліпшення гостроти та форми.
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴

