Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 150 мм |
| Матеріал | Електрокорунд нормальний |
| Обробка матеріалу | Металеві сплави, дерево, кераміка |
| Призначення | Заточування (шліфування) ріжучих інструментів, оброблення дерева, кераміки, кожі |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 16 мм |
Заточувальний брусок
Сірий електрокорунд містить більше домішок і зазвичай має меншу чистоту порівняно з білим електрокорундом. Це може вплинути на його твердість і абразивні властивості.
Брусок з електрокорунду сірого кольору та зернистістю 60 гріт відрізняється від інших типів брусків своєю агресивністю і призначений для грубої обробки: м'яких металів, дерева, кераміки.
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴

