| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 200 мм |
| Матеріал | Карбід кремнію |
| Обробка матеріалу | Тверда сталь, метал, кераміка, шкіра, пластмаса |
| Призначення | Заточування ріжучих інструментів, обробка дерева, кераміки |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
Заточувальний брусок
Карбід кремнію - це синтетичний абразивний матеріал, який є дуже твердим і стійким до зношування. Карбід кремнію відрізняється від інших абразивів своєю здатністю обробляти тверді матеріали і має високу термостійкість.
Зернистість 100 гріт забезпечує менше видалення матеріалу в порівнянні з зерном 80 гріт, але все ще є агресивним.
Підходить для середньої обробки, яка слідує за грубою обробкою. Допомагає видалити менші дефекти і готувати поверхню для подальшої обробки.
Може використовуватися для полірування поверхонь перед фінішною обробкою.
Метали: Підходить для середньої обробки металів, таких як сталь і алюміній.
Кераміка: Для усунення дрібніших дефектів на керамічних матеріалах.
Вибір зернистості бруска залежить від того, на якому етапі обробки ви знаходитесь і яку якість поверхні вам потрібно досягти, звертайтесь до нас і ми вам допоможемо зробити вибір.
- Ціна: 180 ₴

