| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Полтавський алмазний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Товщина | 40 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Призначення | Заточування |
| Обробка матеріалу | Високошвидкісні сталі, кобальтові свердла та свердла з твердосплавними вставками, метал,камінь, бетон, художнє скло, кришталь. |
| Посадковий діаметр | 32 мм |
| Зернистість | 160/125 |
| Твердість | 3 мм |
Круг алмазний прямий профіль
Алмазні круги прямого профілю ідеально підходять для заточування інструментів, оскільки їхній профіль забезпечує рівномірне зняття матеріалу.
Якщо вам потрібно виконувати роботи з великим об'ємом та високими вимогами до точності, або обробляти дуже тверді матеріали, вибирайте алмазні круги з 100% алмазом.
Якщо ваші роботи включають легшу заточку інструментів та обробку металів середньої твердості, то круги з 50% алмазу будуть більш економічними і достатніми для виконання задач.
Ось кілька прикладів інструментів, які можна заточувати за допомогою алмазного диска прямого профілю:
Свердла (включаючи високошвидкісні сталі (HSS), кобальтові свердла та свердла з твердосплавними вставками).
Фрези (особливо твердосплавні та мікротвердосплавні фрези).
Ріжучі леза для обробки металу (наприклад, ріжучі ножі на верстатах).
Токарні різці, які використовуються для обробки металу.
Ріжучі інструменти з твердосплавними або керамічними наконечниками.
- Ціна: 1 568 ₴

