Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Насадка |
| Матеріал | Повсть |
| Діаметр | 70 мм |
| Висота | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Область застосування | Сталь, Метал, Нержавіюча сталь, Граніт, Кварцит, Пластик, Скло, Керамогранит, Лак, Фарба |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Призначення | Полірування |
| Обробка матеріалу | Нержавіюча сталь, алюміній, бронза, пластик, акрил, дерево, камінь, кераміка. |
| Посадковий діаметр | Різьба М14 |
| Товщина | 20 мм |
Повстяний полірувальний круг
Матеріал повстяного кола — це природний або синтетичний повсть, який є м’яким та еластичним, що дозволяє застосовувати його на поверхнях з різними властивостями.
Повстяні круги зазвичай використовуються для:
-Полірування металу
-Полірування автомобільних фар і кузовів
-Обробка деревини
-Обробка пластмаси та каменю.
Повстяні круги зазвичай використовуються разом з полірувальними пастами, які наносяться на коло або безпосередньо на оброблювану поверхню.
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴

